Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az igazság egyszerű, varázslat márpedig létezik!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 6:10 pm

Egy órával sötétedés előtt értem vissza a munkából. Hajnal óta kint voltam terepen nem csoda, hogy első után a kávéfőzőhöz vezetett. Egy húzásra kiittam a tűzforró, dögerős feketét. Majd után töltöttem a csészém s még mindig kicsit kómásan. Indultam az emeletre, hogy kicsit felfrissítsem magam mielőtt találkoznék Marcussal a városban.
Már vagy öt perce folyattam magamra a forró vizet a zuhanyban de csak még fáradtabb lettem. Elnyomtam egy ásítást miközben egy mozdulattal hidegre állítottam a csapot. Nem kellett sok, pár pillanat múlva bosszúsan ugrottam ki a zuhany alól. De legalább már az álom nem kerülgetett. Az egyik szekrényből előkapartam egy alig kopott farmert s hozzá s egy sötétkék pólót. Összeszedtem a cuccaimat iratok, slusszkulcs és már indultam is, de az utolsó pillanatban eszembe jutott még valami. Egy doboz cigi és egy öngyújtó lapult a hasított bőrkabát valamelyik zsebében amit pár perce, érkezéskor csak úgy az ágyra hajítottam. Kifelé menet, miközben egy cigi után kotorásztam elhaladtam pár falkatag mellett. Kissé meglepetten néztek utánam, hisz alig negyed órája jöttem meg s ilyen napokon nem szokásom elmászkálni. Kivéve ha közbejön valami halaszthatatlan. Az Ulfric hívása a halaszthatatlan kategóriába tartozott. Épp a délutáni sziesztám közben hallottam meg a hangját. Felriasztott a békés szendergésből majdnem lezuhantam a pihenésre kiszemelt fáról de az utolsó pillanatban sikerült megkapaszkodnom. Azóta sincs nyugtom. Mit akar az Ulfric este a Cirkusznál? Na jó, gondolom a műsor elég jó de ahhoz minek kellek én!?
Út közben, két váltás között rágyújtottam még egyszer. A lámpaoszlopok végeláthatatlan sora fölött már látszottak a St. Louis fényei. A nap is már lemenőben volt. Tehát még időben vagyok futott át az agyamon miközben a következő kereszteződésnél jobbra a Vérnegyed felé irányítom a kocsit. Vámpírok. Nem találkoztam még sokkal, nincs is bajom velük de a Vérnegyed főleg éjszaka nem a kedven helyeim egyike. Amennyire tudom legutóbb egy Aislin nevű mestervámpír érkezett a városba, hogy átvegye a trónt, vagy a várost. Nem vagyok otthon a Vámpír-Hierachiában, de talán legközelebb rákérdezek pár dologra Beverly-nél.
Csak pár utcányira voltam a Kárhozottak Cirkuszától de már itt is kezdtek megfogyatkozni a parkolóhelyek. Gurultam még pár métert majd beálltam egy épp megüresedett helyre. A mutatványom nem nagyon tetszett egy fekete BMW-s fazonnak aki udvariasan megvárta míg kiáll az előző kocsi, gondolom hogy beállhasson a helyére, de ez engem nem nagyon zavart. Széles mosollyal az arcomon szálltam ki a kocsimból. A BMW-s meg majd csak talál magának másik helyet egy-két utcával odébb.
A negyed vérgőzös illata egy nyitott koporsós temetésre emlékeztetett. Ott fújják be a hullákat drága parfümökkel hogy ezzel álcázzák az alvadt vér és az elmúlás átható szagát. Sajnos nem sok sikerrel. Egy újabb cigaretta valószínűleg elnyomta volna a szagot már nyúltam is érte de félúton megálltam. Ma valahogy túl sokat szívok. Eddig csak kávé mellé, napi két-három szálat de ma ez lenne a nyolcadik. Visszacsúsztattam a dobozba és lépkedtem tovább. Két sarokkal és húsz ittas fiatallal később találtam szembe magam a Kárhozottak Cirkuszával. Már sötétedett, s egy kisebbfajta tömeg is összegyűlt a bejáratnál. Körbenéztem hátha meglátom valahol Marcus-t de talán túl korán érkeztem. Az embertömegtől körülbelül húsz méterre álltam meg s reflekszből már gyújtottam is rá a következőre.
-Kilenc..
Fújtam ki a füstöt s néztem ahogy az első karikák ellibbennek a cirkusz neonfelirata előtt.
Vissza az elejére Go down
Marcus Hoffman
V. Farkas - Ulfric
Marcus Hoffman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 6:54 pm

Az éjszaka homályos valósággal tapadt rám. Kiléptem a belvárosi lakásom ajtaján fáradtan és gondterhelten. Egy üzenet változtatta meg a napot, a gondolataimat, az érzéseimet. Aislinn az új vámpír aki átvette a vámpírok feletti uralmat gátlásosan önző fajta. Legalábbis biztos voltam benne, kell valami több, hogy egy egész csoport vámpír élére állj. St. Louis pedig nem egy békés hely, sokszor fordultak meg itt vámpírok és vezetők, de egyiket sem lehetett kedvesnek nevezni.
Az üzenet nem volt más mint csere, persze tudtam, hogy mire érti, hisz én kezdeményeztem az egész alkut. Beverly-t akartam, senki mást csak őt, őérte pedig áldozatot kell hoznom, ára van mindennek egy vámpírtársadalomban. A csere egy másik farkasommal történik, valamit valamiért. Nem voltam egy "bedobom a közösbe" fajta, viszont próbáltam mindig úgy alakítani a dolgaimat, hogy egyik fél se sérüljön és az mindenkinek jó legyen. A legjobban Beverly hajtott, rohadt egy érzés volt, hogy már nem érzem a falkám tagjának, ezen pedig változtatni akartam. Ha nem sikerül, ha nem jön össze, még mindig választhatok másik utat. A helyes út keresésében pedig vérprofi vagyok.
Aggódom azért amim van, akikért vagyok. Nem választok ész nélkül, érzelmek nélkül. Megfontolom a döntésem és mérlegelem azok következményeit.
Michael. Michael volt az akire gondoltam, akire rábíztam volna ezt a feladatot. A falkám tagja, a Freki, a védelmezőm, a harcos. Michael mindig is nyugodtabb természetű volt mint a többi harcos a farkasok között. Célja volt és azért harcolt, volt benne belső jófiú, amit nem tudott legyőzni magában és amit annyira tiszteltem benne, hogy nem is akarta. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
Azonban mint minden férfiben, harcos farkasban, benne is van egy sötét én, egy ösztönlény, egy gyilkoláson, véren és adrenalinon tengődő szörnyeteg, akit nem tud elrejteni, akivel együtt kell élnie. Michael pedig több a kettő lagymatag egyvelegénél, több van benn mint amit megmutat. Ezért esett rá a választásom, ezért dobom be a mélybe, hogy megtapasztaljam feljön-e levegőért. Ezért vagyok a falkám vezére, hogy tanítsak élni, küzdeni, elfogadni, mindamellett, hogy ezeket a terheket le is veszem a vállukról.
Kopott farmerem zsebébe dugtam a kezem, kócos hajam a szemembe lógott ahogy ballagtam a belvárosban. Lementem a metróaluljáróba és felugrottam az első kékre ami a vérnegyedbe vezetett. Merengtem az érzéseimen, átgondoltam a helyzetet, a következményeket, de sajnos semmit nem tudhatok előre.
Előttem kinyílt a metró ajtaja én kiszálltam és elindultam felfelé, a pokol ezúttal fent várt és nem lent. Nem bírtam a vérnegyed bűzét, a közérzetem dühös morajba csendül. Elfog a feszültség a mocskos maszkoktól, a prostiktól és naiv halandóktól. Az egész valami pocsék film keveréke volt.
Nem éreztem magam élőnek a holtak között, talán ezért nem bírtam őket. Talán azért mert már meghaltak mégis itt vannak köztünk, talán maga az élet öröme miatt nem bírok velük élni.
Egy szál vörös Marlboro-ra gyújtottam, elsétáltam a járókelők mellett mintha soha nem léteztem volna. Sajnos azonban ők nem úgy érzik, mindig is nagydarab voltam, magas és valamiféle különös erőt sugárzó. Ezt mások is érzik, árgus szemek figyelték, hogy az Ulfric itt grasszál a negyedben.
Messziről éreztem a zsúfolt cirkuszt, éreztem Michael erejét, tudtam, hogy a közelben van. Áthaladtam a parkolón, megláttam és pont meghallottam amit mondott.
- Mi van testvér sok volt mára?
Szóltam oda neki rekedtes hangon. Mikor odaértem egy félmosollyal kezet nyújtottam neki, magamhoz húztam és megveregettem a vállát.
- Bocs, hogy a fejedbe duruzsoltam, de tudtam, hogy melózol és nem érhetlek el máshogy.
Pillantottam a szemébe ahogy beszéltem, majd egy slukkot szívtam a cigimbe.
- Még ne menjünk be, előtte mondanom kell valamit.
Az autójának dőltem, lábaimat keresztbe vetettem.
- Aislinnhez megyünk...Beverly miatt.
Rápillantottam, ebből a névből már mindenki tudhatja, hogy mit akarok. Nem tudom lezárni a múltamat és ez lehet, hogy hiba, de még nem megy.
- Figyelj testvér, muszáj visszakapnom egy kis időre. Csak addig amíg rendeződnek a dolgaink, az élete.
A prostitúció, a vámpírok harapása, a fájdalom ami bennem volt, egyszerűen nem akart elmúlni.
- Nem azért hívtalak, hogy legyél a testőröm, hanem azért, hogy vedd át egy kicsit Beverly helyét.
Elhallgattam és ránéztem, belenéztem a szemébe. Sugárzott belőlem a honvágy, a féltés egyetlen nő iránt. Mint barát, testvér, alfa kérte Michael-t, hogy egyezzen bele a kérésembe.
Fáradtan és elgyötörten túrtam bele a hajamba, egy utolsót slukkoltam a cigimből, majd magam mellé dobtam és eltapostam.
- Aislinnel mindent elintézünk, nem akarom, hogy szar legyen neked. Ha nem egyezel bele, megértem.
Nem akartam, hogy visszautasítson, és mivel vámpírokról van szó, a lehető legkorrektebb alkut szeretném megkötni.


// Michael következik, majd később jön Aislinn. //
Vissza az elejére Go down
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 6:55 pm

Valami megváltozott. Egy érzés, mintha csak az árnyékból lépnék ki a tavaszi napsütésbe, olyan volt. Már tudtam hogy Marcus az s ha többet nem is de az tapasztalatból feltűnt, hogy nyugodt. Figyelembe véve a helyszínt és a délutáni üzenetet, másra számítottam. Még egy adag nikotin-dús füst járta meg a tüdőm csak, hogy a következő légvételkor sűrű pamacsokban lebegjen odébb. Léptek közeledtek. Irányba fordultam, s az érkezőre emeltem a tekintetem.
-Á, Marcus…
Fogtam meg határozottan a felém nyújtott jobbot, az üdvözlési ceremónia további mozdulatai már reflexszerűen jöttek.
-Ne is mondd. Úgy érzem mintha egyet sem szívtam volna..
Újra a cigi után nyúltam, egy slukk után oldalra fújtam a füstjét, majd viszonoztam a szemkontaktust is.
-Semmi gond. Úgyis pont akkor akartam befejezni a délutáni sziesztámat.
A mosoly már majdnem szétterült az arcomon, de amikor meghallottam a következő mondatot a mosoly már a múlté volt. Helyét átvette a kíváncsiság mely fél napja nem hagy nyugodni.
Beverly miatt!?
-Értem.
Nem állhattam sokáig azt a tekintetet. A mögötte megbúvó érzés is ismerős volt, túl ismerős. Gondolatok, emlékek kavalkádja rémlett volna fel, de azokra még lesz időm.
-Értem…
Ismételtem meg magam először majd a kezdeti zavartságomat félretéve egy baráti mosollyal folytattam.
- Neked bármit Marcus.
Biztatóan a vállára tettem a kezem.
-Menjünk.
Még azt sem tudtam így elsőre, hogy mire is mondtam igent. Mert ismertem Az Ulfricot, s megértem azt is hogy, hogy érez ebben a helyzetben Beverly miatt. Különben is, már itt vagyok. Ha hezitálok és egy falkatag átveszi a helyem és mondjuk történne vele.. nem, jó ez így. De.. Aislinn… ez a név most láááaucs.. a cigiről meg is feledkeztem. De most olyan hirtelen engedem el a szűrőig leégett szálat, ahogyan csak bírom. Először ökölbe szorítom a kezem, majd megrázom de a hűs, múló fájdalom érzése még várat magára. Végül erőt veszek magamon és újra Marcus szemébe nézek. A mosolyom már nem volt olyan őszinte mint egy perccel ezelőtt.
-Ennyi volt, ma már nincs több cigi..
Vissza az elejére Go down
Aislinn
V. Vámpír - A Város Úrnője
Aislinn


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:49 pm

Gyönyörű éjszaka, gyönyörű éjszaka. Másoknak talán félelmeik legnagyobb tárháza, nekem az otthonom, s az életem. Immár csak nem ezer éve nyílik fel a szemem újra és újra, miután a nap eltűnik az égről. Hogy nevezhetem mégis gyönyörűnek? Mert számomra még mindig az. Bizonyíték rá, hogy még mindig a világon vagyok. Nem olyan régóta álltam ennek a városnak az élére. Alexander, drága elődöm nem volt egy nehéz ellenfél. Vámpír, alakváltó, egyremegy, a lényeg hogy férfi. S mint ilyen, számomra csak akkor lehet egyenrangú fél, ha kiérdemli a titulust. Ő nem érdemelte ki. Túl érzelgős volt, túlságosan könnyen le lehetett a saját eszközeivel is fegyverezni. Belle gyermeke, ismernie kellett volna a trükköket. Óvatlan volt, most halott. Tényleg halott. És enyém lett mindene.
Nehéz dolog átvenni egy várost. Megismerni mindenkit. Szerencsémre, vagy talán éppen nem, a hívóállatunk is ugyanaz volt. Bizony, a gyönyörű farkas. Ennél fogva a vérfarkas is. Csodásan érzem magam a farkasok között. Lüktetnek az energiától és duzzadnak az erőtől. Vérük megerősít, eltelít, élvezem őket minden téren. Ilyen egyszerű, és nincs ebben semmi bonyolult sem.
Egy a baj, az ostoba elődöm nem ápolt éppen jó kapcsolatot a helyi Ulfric-kal, ami rám nézve kissé több körös viadallá minősült. Kezdődött az alkudozásokkal. Ki marad, ki megy, majd a kis bizalmi játékaim. Játszva el tudom dönteni, hogy ki mire alkalmas, s mire nem. És egyelőre a legfontosabb, a pomme de sang kiléte. A farkasnő gyönyörű, erős és makacs. Nem hajlandó a vérét adni, pedig kötelessége lenne. Bár én tervezek, és mások végeznek. Folyamodhatnék éppen erőszakhoz, de ugyan mire is lenne az jó? Meghagytam hát a nőnek a szabad választást. A Cirkuszból elment, ám elkezdett nekem dolgozni. Ezzel bevallom meglepett, mármint nem azzal hogy igent mondott, mert úgy csavartam a dolgot hogy mást nem igen tudott tenni. Abban a hitben volt jó pár hónapig, hogy szabad. Ám ez nincs így. Velem lehet alkudozni, bármiről, bármikor, csak minden pontot fogalmazzon meg. Ha nem teszi, én úgy veszem hogy az nem is létezik. Nem mehet el, amíg nem kapok helyette valaki mást. Valakit, aki méltó hozzám, és aki a helyére léphet. Az Ulfric kapott időt, bőségesen sokat. Igyekeztem úgy rendezni a kártyákat hogy eljusson a fülébe az információ, miszerint a farkasa mit is csinál. Persze nem tőlem, sosem süllyednék arra a szintre hogy bárkiről is fecsegjek. De a megfelelő ember, a megfelelő helyen lát, esetleg hall némi információt, és a hírek gyorsabban szállnak mint hamu a szélben. Így nem volt meglepő, hogy találkozót kért. Ezek szerint mégis talált valakit a nő helyére. Meglátjuk hogy a választása elnyeri-e a tetszésemet. Válogatós vagyok? Magától értetődő. A pomme kiléte fontos.
A farkaskirállyal tökéletesen elégedett lennék. Gyönyörű férfi, zabolátlan természettel. Tisztában van vele hogy ki ő, és mi ő. Fantasztikus dolgokat mutathatnék neki, ám ismerem a szabályokat. A vezetőt nem kérhetem ilyesmire. Így nem is teszem meg. Csakis akkor fogok kiskaput nyitni, ha nem megfelelő a farkas akit nekem szánt.
És hozzám jönnek. Forgathattam volna kicsit a kést, hogy a Black Rose-ba hívom őket, had legyen nyilvános a csere, ám a nő nem tud a dologról. Még nem. Marcus azt kérte ne mondjak semmit, ennyit igazán megtehetek. Hasznom van belőle, a javamat szolgálja.
Sötétedés utánra hívtam őt, és jelöltjét a Cirkuszba. Még a tömeg érkezése előtt, ám nem teljesen az éjszakába. Azok a személyek akik nem vámpírok hajlamosak küzdeni a fáradtsággal. Én nem emlékszem rá hogy milyen, túl régen volt. Sok-sok dolog túl régen volt már. És számomra lényegtelen dolgokkal nem foglalkozom.
Az idő eljött, a farkaskirály jelenlétét érzem. Egyenes háttal ülök a fotelemben, várom hogy jöjjenek. Az őrök is tudnak róluk. Szándékosan nem vettem magamhoz vért ébredésem után. Had legyen teljes az élmény, tudja csak hogy mi vár rá a későbbiekben is. Ha már az enyém lesz, nemde?
Hátradőlök, hanyagul keresztbe fonom lábaimat, és az ajtót figyelem. Nem szeretem a késést. Ők jönnek hozzám, én teljesen nyitottan várom az ajánlatot. A PONTOS ajánlatot. Kimondva, hisz a kimondott szónak súlya van. Az én fajtámnál pedig főleg. Hisz ha mindig mindenről szerződést írtunk volna, tele lenne egy egész épületem csak ilyesmivel. Nem felejtek, nem hagyok ki semmit. Gyertek farkaskák, alkudjunk hát meg!
Vissza az elejére Go down
Marcus Hoffman
V. Farkas - Ulfric
Marcus Hoffman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 8:57 am

Mike mindig megtudott lepni rugalmasságával, most is pont ugyan ez történt. Nem tudom, hogy pontosan mi is zajlott le benne, de igent mondott a kérésemre. Hogy mennyire gondolkodtatott ez el engem? Eléggé ahhoz, hogy visszakozzak. Nem akartam, hogy falkatársam, barátom azt érezze, hogy felhasználom, kihasználom. Ez voltam én, törődtem az emberekkel, főleg azokkal akik nagyon is közel álltak hozzám.
Hallgattam és egy szót sem szóltam Mike beleegyezésére, nem lett volna értelme elmondanom neki mennyire sajnálom, hogy ez így alakult. De hittem abban, hogy tudja kezelni a vámpírok közötti életet és, hogy megfogja állni a helyét. Volt szíve, de belül volt valami igazán sötét énje, a kettő egyvelege meghozza majd gyümölcsét. Mindig is jó emberismerő voltam, ebben úgy éreztem nem tévedhetek. Egy olyan embert akartam választani mint Mike, akiben elég ösztön, kurázsi és van elég türelem. Egy olyan embert aki lazán veszi az akadályokat, mert a múltjában voltak dolgok amiket egy átlag ember nem tudna feldolgozni. Ő volt Mike és én bíztam benne.
Bólintottam szavaira, elmosolyodtam, megveregettem a vállát.
- Köszönöm Mike.
Valóban hálás voltam neki, hogy belement a dologba és reméltem soha nem fogom megbánni a kérésemet.
Elindultam a Freki után a cirkusz bejárata felé. Az őrök simán beengedtek bennünket, gondolom tudnak arról, hogy jövünk. Furcsán méregettek bennünket, ritkán jelenek meg itt, nem bírom ezt a helyet. Az emberek még nem gyülekeztek a bejárat előtt, még a nagy pompa előtt voltunk és ez valahogy megnyugtatott. Nem szerettem látni ha az emberek tapsolnak és örülnek egy vámpíri színjátéknak.
A cirkusz nagyon ismerős volt számomra, itt éltem és azelőtt, hogy Ulfric lettem. Nagyon is jól ismerem az itteni dolgokat hiszen benne éltem, bele tartoztam. Az emlékek elkerülhetetlenül a felszínre tértek, de nem törődtem velük.
Mikera pillantottam és letértem az egyik folyosóra. Pontosan tudtam hol van Aislinn, a szokásos helyen amit minden vámpír elfoglal ha ő a főnök.
Hosszú sötét folyosó vezetett végig a cirkusz alatt, fáklyák égtek a fal mélyedéseiben. Maga hely illett azokhoz akik itt éltek. Megálltam egy ajtó előtt, majd a nyitott ajtó elé léptem.
Aislinn egy bőrfotelben ült, lábait kecsesen keresztbe fonta és egyenesen az ajtó felé nézett, pont rám.
Rá pillantottam, minimálisan fejet hajtottam, de csak a protokoll kedvéért, ahogy egy férfi megadja a tiszteletet egy nőnek. Majd felpillantottam rá és szótlanul megnéztem magamnak. Szép nő volt, de sajnos ez a vámpírlét engem nem izgat fel, éppen ellenkezőleg, taszított. Őszinte voltam mindig is, főleg magamhoz. Ezért tudatosítottam magamban a tényt, hogy a nő szép de halott.
- Jó estét, a nevem Marcus Hoffman. A Thronos Rokke falka Ulfricja, falkavezére.
Beléptem az ajtón erős voltam és határozott, igazi alfa energiát sugárzó, habár sohasem büszkélkedtem és beképzelt sem voltam.
- Michael Thorn, Freki vagyis harcos, falkám tagja. - Mutattam Mike felé aki mögöttem állt.
Besétáltam a szobába.
- Esetleg leülhetünk?
Kérdeztem mély hangon, majd ha hellyel kínált vele szemben foglaltam helyet egy hasonló bőrfotelben. Nem kedveltem a protokollt, de tudtam mi a tisztelet ezért megadtam azt mindenkinek. Szabad farkasnak éreztem magam, kötöttségektől mentes embernek. Ezért általában úgy is viselkedtem, hiába egy vámpírral beszélgetek.
Elhelyezkedtem a fotelben, határozott pillantást intéztem felé.
- Tudja miért vagyunk itt, ezért térjünk a tárgyra, nem szeretek sokat kertelni.
Mosolyodtam el egy pillanatra.
- Elnézést illetlenkedésemért, amiért üzenetet hagytam, de mikor a városba jött nem volt szerencsém magát köszönteni ezért nem bátorkodtam meg ide jönni. Az üzenet alku volt. Nos, gondolom ismeri a részleteket és azt, hogy kiről van szó.
Persze nem árultam el, hogy a nő akit kikérek számomra fontos, nem tartozik egy vámpírra az érzelmeim és az, hogy mit miért csinálok.
- Beverlyért cserébe egyik legjobb emberemet ajánlom fel magának kedves Aislinn.
Mikera pillantottam, majd vissza a nőre. Előre dőltem, két könyököm térdemre támasztottam és szinte suttogva kérdeztem.
- Megegyeztünk?
Vissza az elejére Go down
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 12:56 pm

Minden egyes lépésnek, valahogy súlya volt. Valamiért eddig elkerültek az igazán fontos döntések. Talán ezért nem is vettem észre, hogy egy kimondott mondat mennyire megváltoztathatja az ember egész életét. Ahogy haladtunk le, a mélybe a farkasom is megváltozott. Sosem szívlelte a zárt tereket de most többről volt szó. Csak várt és figyelt. Rossz előérzetem volt. Még a kidobók is, egy szó nélkül átengedtek, vártak ránk. Mondjuk nem is vártam mást a falkavezértől. Mindent elintézett. Igazán megnéztem volna a cirkuszi porondot, a központi csarnokot melyben napról-napra. Vagy inkább éjszakáról- éjszakára több százan gyűlnek össze csak hogy rég halott emberek produkcióján ámuldozhassanak a pénzükért. De, sajnos az utunk lefelé vezetett. Marcus tudta, én csak mentem utána szűk folyosókon és lépcsőkön keresztül. Az érzés is valahogy egyre rosszabb lett így, hogy tudtam, hogy a szabad égtől és felszíntől már legalább egy emeletnyi beton választ el. Eddig sosem volt ilyen problémám, de lehet hogy csak azért mert ezelőtt még nem szálltam mélyen a föld alá. Csináltam azt amit tudtam amikor Marcussal vagyok, és nem a falka köreiben. Kényszerítettem magam, hogy felmérjem a környezetet. A visszautat. Pár perc alatt el lehet hagyni a területet, bár van egy-két kulcsfontosságú pont ahol akár még egy ember is feltarthat minket hogyha arra kerül a sor. Nem telt el sok idő és megláttam az Ulflric válla fölött a folyosó végi ajtót. A mozgásából is arra következtettem hogy oda tarunk. Benyit. Az a rész ami még az ajtóból is látható meglepett. Nem egy ilyen.. igényesen berendezett termet képzeltem el egy pincébe. Aztán megcsapott egy érzés. A szörnyeteg is erre várt. Most mintha megmozdult volna testem börtönében. Ereje szétterjedt bennem, valaki van a szobában aki ilyen hatással van rá. Marcus megszólalt mire én is beljebb léptem. Próbáltam a helyiségre koncentrálni körbenéztem de a tekintetem félúton megakadt valakiben. Szinte leírhatatlan. ahogy ott ült, először el se jutott a tudatomig a látvány de pár pillanattal később rájöttem. A Szörnyetegemre van ilyen hatással, nem rám. Számomra nem a külső a minden a lényeg a külcsíny alatt van de a farkasomat mégis vonzotta. Pontosabban vonzotta is meg nem is. Részben szerette az érzést, a hívást mely hasonló volt a falkáéhoz mégsem ugyanolyan. Másrészt gyűlölte, hogy van valaki az alfán kívül akit sosem ismert de mégis úgy hívja mintha elvárná hogy behódoljon. Nem vártam meg míg döntésre jut. Kicsit bizonytalanul beléptem .
-Jó estét hölgyem.
Hirtelen nem jutott jobb az eszembe. Nincs időm tépelődni a farkasom gondjain de, ő a részem nem akarom és nem is tudom elfojtani teljesen. Uralni? Az más. Jelenleg tehettem bármit én is éreztem a késztetést. Legszívesebben közelebb mentem volna hozzá. Befogadni a látványt, elfogadni a hívást. Kicsit későn is reagáltam. Marcus már elindult az egyik fotel felé nekem is indulnom kellett. Elszakítottam a tekintetem a nőről, gyorsan felmértem az ülőalkalmatosságok helyét, majd helyet foglaltam kettejük között de azért az Alfámhoz közelebb. A szörnyeteg összezavart még sosem viselkedett így kényszerítenem kellett, hogy vegyen vissza. A gondolataim lassan letisztultak. A nő. Aislinn, csak ő lehetett hiszen hozzá jöttünk. Vámpír. Először nem értettem ezt a furcsa vonzódást majd eszembe jutott Beverly és Alexander. Tehát a mostani város urának is a farkas a hívóállata. Jó tudni. Marcus utolsó mondata rántott vissza a valóságba.
-Megegyeztünk?
Igen, az egyezség. Hiszen ezért jöttünk és Beverly szabadságáért az ár én lennék. Talán tényleg elhamarkodtam a döntést. De ha a Bev és a falka az eszembe jut akkor tudom, hogy valakinek ezt is meg kell tennie. A farkas beindult. Nem tetszett neki, hogy én döntök helyette. Pedig volt ideje elég megszokni. Újra a nőre emelem a tekintetem, jobbommal végigtúrok a hajamon majd egy gyenge mosollyal az arcomon hátradőlök a kanapén.
Vissza az elejére Go down
Aislinn
V. Vámpír - A Város Úrnője
Aislinn


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 6:03 pm

Csendesen, nyugalmasan ízlelgetem a farkasok energiáját, a két új farkasét. Igen az Ulfric úgy tűnik ki a tömegből akár egy finom bor, finom és különleges bor. Hatalmam azon része, amellyel a farkasokat hívom, nincsen szabadon. Nem szeretném ha félreértés lenne belőle köztem és a királyuk között. Olyan törékeny, olyan gyenge még ez a szál, amellyel hozzám vannak kötve. Még nem ismernek, csak néhányan, akik körülöttem vannak. Ám számomra most az az egy érdekes akit nekem hoz az Ulfric, az aki a pomme tisztségét fogja betölteni.
Csendesen nyílik ki az ajtó, és besétál rajta a két férfi. Érdeklődve figyelem őket. Tekintetem a királyra siklik, ugyanis annyira nyilvánvaló hogy ő az, hogy szinte megszólal. Jól megnézem magamnak az arcát, testét, és ízlelgetem az energiáját. Amely fűti az egész farkasfalkát a városban. Ő az alfa. Csodálatos, egyszerűen csodálatos. Marcus Hoffman. Igen, valóban nem látogatott meg engem, amit akár sértőnek is vehetnék, hiszen eltelt egy pár hónap mióta ezt a pozíciót foglalom el. Ám mint mondtam türelmes vagyok, és bizonyos időt mindenki kap tőlem, hogy teljesítse azokat a dolgokat, amiket kell.
- Üdvözöllek Ulfric - biccentek felé én is.
Tekintetem tovasiklik a mögötte érkezőre. Tehát a Freki, vagyis az egyik harcos. Ez elégedettséggel tölt el. Csalódott lettem volna, ha valami szubot kapok, akinek csak vére csábít, ereje nem. Frekit kapok Frekiért cserébe. Úgy látom Mr. Hoffmannal megéri tárgyalni, hisz valahonnan sejtette, hogy hasonló értéket várok el, mint amit kiadok a kezeim közül. A férfi neve Michael.
- Üdvözöllek Michael. - biccentek felé is.
Az Ulfric kérdésére válaszolván, intek a kanapé felé, hogy üljenek le nyugodtan. Mégiscsak kényelmesebb úgy beszélgetni ha nem állnak. A vendégeim jelenleg. Csak egyikük éppen itt fog maradni. Remélem hogy a királya felkészítette arra, hogy mit várok el, hogy mik egy pomme feladatai, hisz ha jól tudom, maga az Ulfric is szolgált már vámpírurat aki a farkasokat hívta. Persze, az bizonyosan régen volt. Amennyiben információim helyesek, már elég régóta ő a helyi farkasfalka irányítója, és nem is akadt sok kihívója ezidáig. Talán miatta is van itt ilyen sok farkas, és miatta nincsenek belviszályok sem.
Megjelenik egy félmosoly ajkaimon. Az üzletre tér egyből. Kertelni én sem szeretek, mégis, néha le kell futni bizonyos köröket.
- Térjünk Ulfric, nem kívánlak hátráltatni a dologban téged sem. Ahogyan magamat sem. - mondom és tekintetem a csendben ülő farkasra siklik, aki hamarosan az Ulfric jóváhagyásával már hozzám fog tartozni - Nem vettem sértésnek amiért nem kerestél fel azonnal. Ha annak vettem volna, most nem ülnétek itt.
Csendesen figyelem a férfi vonásait, tudom hogy nem hazudik nekem. Fontos neki a női Freki, talán gyengéd érzelmek fűzik hozzá, talán csak valamitől meg akarja menteni. Nem mondja el, én pedig nem kíváncsiskodom. Amíg én is jól járok, nem keresem a miérteket.
- Igen, tudom hogy Beverly a tárgya. - mondom komolyan - Beverlyvel kötöttem egy alkut, miszerint nem hagyhat el engem. Te pedig tisztában vagy vele hogy ki kell váltanod, ezért ajánlod nekem helyette a másik Frekidet. - foglalom össze - Gondolom elmesélte neki hogy mit foglal magában ez a dolog. Pomme de Sang-nak kérem, amely pozíciót jelenleg Beverly tölti be, noha nem használhatom erre a célra. - nézek rá - Megtagadta tőlem magát. Ezt még egyszer nem fogom elfogadni.
Szükségesnek érzem hogy erről beszéljünk. A farkasnak tudnia kell hogy miért van itt, hogy mit akarok tőle, mik lesznek a feladatai. Ha nem teljesíti ezeket, akkor felrúgja az alkumat a királyával.
- Mint Pomme, kiemelt szerepben lesz, nem érhet hozzá senki, nem bánthatja senki. Ám vérét kell nekem adnia, a közelemben kell lennie. Cserébe nem lesz gondja, semmire. - húzom végig ujjaim a fotel karfáján - Ha ezekre nem mond igent, nem adom Beverly-t.
Fejemet kicsit oldalra döntöm hogy megnézzem magamnak Michael-t, aki furcsa mosollyal dől hátra a kanapén. Remélem érthető vagyok, mindkettejük számára, és úgy gondolom teljesen reális amit kérek.
Tudom hogy érezte hogy hatalmam van felette, és hogy hatalmamban áll magamhoz szólítani őt. Érzem a farkasát, ám nem ezzel az eszközzel akarom magamhoz hívni.
- Jöjj hozzám. - intek felé.
Ma még nem vettem magamhoz vért. Azt akarom hogy az ő vére keringjen bennem, ő töltsön meg élettel ma éjjel. Az ő döntése hogy akarja-e hogy az Ulfric jelen legyen, vagy nem. Én mindkét lehetőséggel ki vagyok békülve. Noha elég intim maga az ivás, én nem zárom ki a királyát ha ő nem akarja.
- Akarod hogy itt legyen az Ulfric? Vagy maradnál velem kettesben az elsőnél? - hangom szenvtelen, túlzott érdeklődést nem mutat, még nem vagyunk olyan szinten egymással hogy komolyan foglalkoztassanak az érzései, de toleráns vagyok egy bizonyos szinten.
Vissza az elejére Go down
Marcus Hoffman
V. Farkas - Ulfric
Marcus Hoffman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 7:34 am

Aislinn nemes egyszerűséggel fogad bennünket, nem lepődtem meg rajta. Valahogy nem illett bele ebbe a környezetbe, egészen jól játszotta az ember szerepét, túl jól. Minden vámpír sok időt fordít arra, hogy beleilljen a társadalomba, sokan nem bírják elfogadni, hogy meghaltak. Vannak azonban olyanok, akiket egyszerűen nem érdekel és élvezik a vámpírlétet. Aislinn jól megtanulta a leckét és eléggé emberinek nézett ki.
Mikera pillantottam, éreztem farkasa jelenlétét, nem szóltam meg, hogy türtőztesse magát mivel a vámpír bizonyára a farkasokat uralja ahogyan eddigi elődei is. Már akkor éreztem amikor megérkezett a városba, tudtam ahogy beléptem a cirkuszba, alfám nem tetszését nyilvánította ki amit meg is értettem. Ha nagyon akarná hívhatna és én csak nagyon keservesen tudnám őt elutasítani de megtehetné. Nem hiszem, hogy szándékában állt, bizonyára okosabb volt ennél. Most csak egy dologra koncentráltam és az-az alku volt, ha lesz rá alkalmam megbeszélem vele a hívóállat dolgot is. De mivel a régi város ura is ezzel a képességgel rendelkezett, némelyik falkatársam még mindig itt volt a cirkusz és egyéb szórakozóhelyek falai között.
Hamar a témára tértünk miután leültünk, egyre jobban kezdtem feloldódni, amint láttam Aislinn sem szeret várakozni. Ismerte a nő az alku tárgyát, Beverlyvel kapcsolatos vágyaimat, azon pedig meglepődtem, hogy a vágyam tárgy visszautasította a város úrnőjét. Nme tudom mit kaphatott utána, de sejtettem, hogy nem simogatást. Tudtam, hogy mit takar a pomme poszt és azt is, hogy mik az ezzel kapcsolatos szabályok.
Oldalra pillantottam, Mikeban egyre nagyobb bizonytalanságot éreztem ami nem volt jó jel. Nem akartam senkit sem belekényszeríteni semmibe és átfutott az agyamon, hogy visszatáncolok.
Kellemetlen szellő csapta meg a szívem, egy lelkifurdalás hurrikánja. Mike felé emeltem a tekintetem miután a kérdést nekiszegezték.
Nem tetszett, hogy itt és most kell vérét adnia, én sem adtam volna. Dühös méreg kúszott fel bennem, nem mutattam de az erő körbeölelt.
- Aislinn nem lehetne, hogy ne úgy kezeld mint egy darab húst?
Húztam össze a szemöldököm a kérdés közben. Itt és most hullott le rólam a protokoll összes szabálya, ki nem szarja le mikor az egyik legjobb barátomat egy vérszívónak ajánlom. Beverly önként jött ide, nem én mondtam neki, hogy hééé, csatlakozz a vámpírokhoz és legyél kurva. Égetett belül a rohadt emberség, nem tudtam megcsinálni Mike lelkével azt, hogy itt ragadjon. Igaz, megcsaltam Beverlyt, de nem akartam, hogy csatlakozzon a vámpírokhoz. Nem tudtam hogyan lehet megoldani azt, hogy mindenki jól járjon, hogy ne veszítsem el az elveimet, hogy Mike jó kezekben legyen és Beverly kapjon egy kis időt a falkával.
Felálltam és mint súlyos erős lépkedtem a szobában, törtem a fejem azon, hogy mit tegyek. Felpillantottam a vámpírra.
- Mit kérsz cserébe...
Megálltam és elindultam felé, hogy közelebbről ránézhessek.
- Azért, hogy Beverlyt hazaengedd négy hónapra és Mike próbaidőt kapjon?
A próbaidő annyit jelentett, hogy addig nem veszi vérét Aislinn amíg Mike fel nem készült és nem adja önként magát. Ha ez négy hónapig nem jön össze, akkor Beverlynek kötelessége visszajönnie.
Emberség csillant barna szemeimben, markáns testem a nő felé magasodott. Igazi álltnak néztem ki, jelenleg úgy is éreztem magam.
- Nem akarom, hogy a falkám kényszerítve legyen bármire is. Én nem erőszakkal vezetem a farkasokat.- szóltam mély és fűszeres hangon.
Nem mondhatom, hogy Aislinn kegyetlen lett volna amikor megérkeztünk, nem fitogtatta az erejét és nem akarta, hogy az alku beszélgetés másba menjen át. Én voltam aki rossz néven vette azt, hogy előttem akarja megcsapolni és én voltam az aki érezte Mike bizonytalanságát.
Tudtam mit jelent vámpírok között élni, nem voltam boldog én sem, főleg ha úgy kezelnek mint egy svédasztalt. Megvetettem azt ami nem emberi, talán ezért nem jöttem ki soha az élőholtakkal. Hiszek az életben és a választásban, amíg megteheted, mindig van más kiút.
Nem tudtam, hogy mit fog válaszolni erre a nő, de sejtettem, hogy valami nagyon más merre fog terelődni a téma. A várszívók voltak az egyik legjobb alkudozók a világon, mindig tudnod kell mit mondasz mert bármit felhasználhatnak ellened. Én tisztában voltam vele, tudtam mik lesznek a következményei hirtelen felindulásomnak.
Vissza az elejére Go down
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 9:31 pm

Szóval erről lenne szó. Egy pomme mindennapjai. Mintha csak egy szubnak találták volna ki. Vért védettségért. Eddig nem voltam a toppon de kezdtem bepöccenni. Ki vagyok én, hogy ugorjak egy szóra, és ki ő, hogy azt hiszi ugrom is? De ha a helyzet megkívánja.. És az utolsó kérdés.. csak egy újabb csepp az amúgy is tele lévő pohárba. Mintha csak egy gyerek lennék aki igényli hogy fogja apu kezét az első vérvételkor a kórházban.
Elegem volt. Alig aludtam ma ettől a helytől meg kiráz a hideg a tetejében meg két lábon járó kölyöknek… kajának néznek. De az önérzetem nem számít. Főleg nem most. Mit is kellene csinálnom? Felállni és önként lépdelni a vágóhíd felé? Mintha egy szarvas feküdne le egy farkas elé szemeivel arra kérlelve hogy falja föl!? Felkészültem, a szám szóra nyílt izmaim megfeszültek, hogy felemeljék testem a kanapéról. De az Ulfric szava kizökkentett. Marcusra néztem. Mit kér cserébe? A tekintetem Aislinnre vándorolt. Nem, nem akartam tudni, hogy mi lenne egy újabb alku ára. Vettem egy mély levegőt és én is felálltam.
-Ne csináld ezt Marcus. Nem csak azért mondtam igent mert jó bulinak tűnt. És most az elhangzottak után még inkább.. ha nem én akkor valaki, valami más Beverly szabadságának az ára. Nem szeretném ha te, vagy akár a falka szenvedné meg a bizonytalanságom árát. Mert valószínűleg nagy ára lenne. Itt vagyok s habár nem szeretem ha kajának néznek..
Tekintetem újra Aislinnre siklott.
-De. Még rosszabbul esne az hogy más kerül a helyemre ha most visszalépek. Pedig itt a lehetőség előttem. Nem tudom mit kérnél Marcustól a „jólétemért” cserébe Aislinn. De valami azt súgja, hogy jobb ha nem tudom meg.
Megengedtem magamnak egy elégedett mosolyt.
-Szóval.. ha már evésről esett szó akkor. Nem a svédasztal megy az éhes emberhez hanem fordítva.
A bőrkabát a kanapén landolt s egy mozdulattal követte a pólóm is. Még majdnem új, nem szeretném összevérezni.
Újra Marcusra néztem. Nem jóváhagyásért, nem is azért, hogy elküldjem. Nekem most már mindegy volt marad-e. Csak a tekintetét kerestem, hogy egy amolyan semmi gond mosollyal adjam a tudtára, hogy értékelem amit tenni készült.
-Csak még egy dolog mielőtt a vérem folyna. Nem kérek a védelemből. Harcos vagyok, hogy venné ki magát ha egy nő szoknyája mögé bújnék?
Vissza az elejére Go down
Aislinn
V. Vámpír - A Város Úrnője
Aislinn


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 12:13 am

A kisfarkas nem válaszol, csendben van, viszont látszik az arcán hogy nincs ínyére a helyzet. Vagyis nem ismerte pontosan a pomme de sang kifejezést. Nem baj, még mindig tartom magam ahhoz, hogy megadom neki az esélyt a döntésre. Ha visszautasít, Beverly marad. Érdeklődő tekintettel szemlélem a Frekit és az Ulfricot is. Mindketten feszültek a maguk módján. Nem értem, pontosan tudták mindketten hogy miért jönnek ide, mégis mit vártak, mi fog történni? Tekintetem az Ulfricra szegezem.
- Szerinted kedves Ulfric, úgy kezelem a farkasodat mint egy darab húst? - szól a kérdés - Tévedésben vagy. Ha úgy kezelném, akkor nem adnék neki még most is időt.
Figyelem ahogy izmai megfeszülnek, tekintete hol rám villan, hol a farkasát nézi. A férfi és az Ulfric vívódása. Mi lenne a legjobb? Mi lenne a leghelyesebb? Elvinni a nőt, aki miatt egyáltalán itt vagyunk és itthagyni a férfit akit cserébe szánt nekem? Vagy felajánl valami mást?
Lassú mosoly terül szét arcomon. Igen, valami mást ajánl. Csak hogy arra kérdez rá, hogy én mit kérek azért. Drága Ulfric, hát sejtésed sincs hogy mit kérnék ezért cserébe? Igazán nagylelkű gesztus lenne részemről ha hagynám elmenni mindkettőjüket.
- Négy hónapot szeretnél Ulfric? - hangzik újra a kérdésem - Talán kicsit túl hosszú idő a vívódásra. Ha vállalom, hogy türelmes leszek, akaratomat nem kényszerítem rá a Frekire, és még a nőt is visszaadom, akkor olyan dolgot kell adnod, ami elég nagy hogy kettőjük hiányát feledtesse. Valamit, ami méltó hozzám.
Tekintetem övébe fúrom, hogy pontosan tudja kimondatlanul is, hogy mit szeretnék. Őt szeretném. Adja nekem magát, adja nekem vérét, és akkor elmehetnek a farkasai, és kapnak gondolkodási időt, a nő pedig szabadságot. Négy hónapig.
Michael szól bele a dologba, elérve ezzel hogy tekintetem újra ráemeljem, figyelmemet ráfordítsam. Nagy ára lenne? Okos fiú, pontosan átlátja a helyzetet. Ez dícséretes. Kevés ilyen fiatal férfi van, akiben tényleg lakik ész is. Nem igazán jellemző a gondolkodás képessége erre a századra.
És újra itt van ez a "kaja" téma. Olyan ártatlanok még. Ha igazán úgy vonultam volna be ide, mint ahogy régen szokás volt, magam választottam volna farkast, az után hogy mindegyikőjüket megízleltem, megnéztem magamnak. Ám én nem így tettem, türelmes voltam, kivártam. Most pedig mindketten vádaskodnak. Nem lesz ez így jó.
- Jól látod a helyzetet farkas, valóban nagy ára lenne, szerintem a tisztelt Ulfricod pontosan tudja hogy mekkora. Igen az is lehet hogy jobb ha nem tudod meg, mert szerintem onnantól, ha visszalépsz már semmi közöd nincs ahhoz, hogy én miről tárgyalok a királyoddal. - mondom ártatlan arccal - És még egy dolog. Nem szokásom magam ismételni, de megteszem, utoljára. Nem néztelek hogy is mondtad? Kajának. Ha annak tekintenélek már véredet vettem volna. Akár tetszik, akár nem. A választási lehetőséget sem kellett volna megadnom.
A svédasztalos hasonlaton mosolyognom kell, ám amit utána mond azt nem találom viccesnek. Van bátorsága, ám a vakmerőség és a nagyszájúság nem mindig hasznos, akkor sem ha egy alakváltóról van szó. Elmélázok egy pillanatig azon amit mond, majd felnevetek.
- Rendben van hogy megadom neked a tiszteletet, de ne tekintsd magadat egyenrangúnak velem. Ha most az Ulfricod vérét venném, hozzá odamennék, de hozzád nem fogok. És hidd el, vannak olyan dolgok az én világomban, amik ellen puszta erővel nem tudsz harcolni, akkor sem ha a falkád megbecsült harcosa vagy. Így aztán, jól gondold meg hogy mi az amit visszautasítasz. Most pedig ismétlem, jöjj hozzám. - nézek rá újra.
Ha ki kell mondanom harmadjára is, akkor más eszközhöz fogok nyúlni, és akkor nem érdekel az Ulfric jelenléte. Főleg hogy akár én is meggondolhatom magam az alkuval kapcsolatosan. Nem csak neki van joga visszakozni, nekem is van. Szerintem még érthető is lenne az indokom. Ismét hátradőlök, és tekintetem a Frekire függesztem. Rajta múlik, döntsön okosan.
Vissza az elejére Go down
Marcus Hoffman
V. Farkas - Ulfric
Marcus Hoffman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 9:35 am

Tudtam mit kérne Aislinn, tisztában voltam vele, hogy mindennek ára van. Engem akarna, a testem és vérem. Mire szóltam volna, már Mike megelőzött és Aislinn kérdésére sem tudtam válaszolni. Farkasom felé néztem, tekintetemben a nyugtalanság, a bűntudat záporozott felé. Nem voltam soha híve annak, hogy erőszakkal kapjam meg azt amire vágytam. A Freki civódása önmagával olyan erővel rántott vissza a józanész határaihoz, hogy meghátráltam. Aztán erőt vett magán és lenyelte bizonytalanságát, bennem azonban még mindig ott tornyosult a kétség.
Hittem abban, hogy mindennek van oka, hogy mindent meglehet oldani és senkit sem kell olyan helyzetbe hozni, amit nem akar. Hittem a szabad akaratban, ahogy a demokráciában is. Valamilyen furcsa ösztön volt ez nálam amit soha nem tudtam legyőzni és nem is akartam. Tiszteltem a társaimat, barátaimat, a falkám, ez volt az első az életemben, minden más csak utána következhetett.
Aislinn széles mosolya hamar lefagyott, úgy éreztem, hogy messzire mentünk és nem itt kellett volna előtte megbeszélnünk ezt a Frekivel. Hiba volt, hogy nem avattam be hamarabb és talán az is hiba volt, hogy elhamarkodottan rábólintott kérésemre.
- Nem akarom, hogy valakinek is baja essen, a döntést megadom mindenkinek. Ha Mike így döntött, akkor tiszteletben tartom, ha visszakozik, akkor azt is megértem. Elvetettem a sulykot, visszaéltem a türelmeddel Aislinn. Viszont meg kell értened mennyire fontos számomra az enyéim biztonsága. - nyugodt hangon szóltam, amit a legjobbnak gondoltam és amiben hittem.
Visszaültem a vámpírral szemben álló kanapéra, fáradtan túrtam hajamba és simítottam végig borostás arcomon. Én voltam az Ulfric, mégis most ezeréves fáradtság kerített hatalmába, habár nem mutattam effajta gyengeségem, mégis bennem volt. Szemem elszántságot sugárzott, akaratot és erőt, a mélyben pedig egy kínlódó férfi tekintete pislogott.
Végignéztem ahogy farkasom leveszi a ruháját, a kanapéra dobja, felkínálva magát.
Megértettem Michael nyers szavait, farkas volt, ösztönlény, aki mint ilyen, ösztönösen nem akaródzik kaja lenni. Így hát nem szóltam faragatlan modorára, egyetértettem vele.
Felpillantottam, belenéztem farkasom határozott tekintetébe és bólintottam. Nem hiába volt az egyik legjobb barátom, a védelmezőm és harcosom.
- Nézd el Aislinn farkasom akaratosságát és értetlenségét. Soha nem volt még ilyen helyzetben és ezt megértheted. Nem tudja mit jelent a véralma pozíció, megtanulja majd és elfogadja. Nálunk a harcosok önállóan élnek, gondolkodnak és léteznek, szokatlan számukra ha egy másik lény megvédi őket. Az a gyengeség jele lenne, inkább meghalnak mint, hogy segítséget kérjenek.- szóltam ismét ugyan azon a hangnemben, azt hiszem, elfáradtam.
Soha nem értheti meg egy farkas egy vámpír életét és egy vámpír sem láthat egy farkas szív mögé. Ezek olyan áthidalhatatlan különbségek, amiket soha nem lehet megoldani. Ezzel mind a két fél tisztában van.
Felálltam és Mike vállára tettem kezem. Előttem nem kellett tartania magát, egykoron egyedül kellett szembenéznem ezzel és túléltem, most pedig ő az akinek meg kell bírkóznia ezzel. Azért választottam őt mert bíztam benne, mert tudtam, hogy neki sikerülni fog.
Bólintottam neki, hogy menjen Aislinn elé. Adja meg neki amire vágyik és ígérem nem esik bántódása.
Elengedtem, hogy menjen, elengedtem kezem közül. Láttam távolodó alakját, mint akkor amikor vadászunk, loholunk a szabadságba, őrjöngve szakítjuk szét a gátakat és én csak a távolodó alakokat figyelem. De most nem mi vadásztunk, hanem valaki más, most nem mi vesszük el a préda vérét, hanem a mi vérünket veszi a vadász.
Hátat fordítottam és elindultam az ajtó felé, túl intim egy pomme és vámpír aktusa. Nem volt jogom jelen lenni és végignézi. Nem akartam végignézni. Az ajtót halkan nyitottam ki majd húztam be magam után, azt hiszem bezárult a pokol kapuja. Erőltetett léptekkel sétáltam ki a hosszú folyosóról, a cirkuszból. Tudtam, hogy otthagytam valamit, hogy elhagytam valakit.
Vissza az elejére Go down
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeSzomb. Jún. 09, 2012 12:59 am

Lehet hogy rosszul fogalmaztam, de az Ulfric érti. Nem élhetnék úgy. Az már nem én lennék. Csak egy távoli képmás, régi önmagam fantomképe. Marcus is belefáradt. Megismerem, hallom a hangján. De, nincs túl sok lehetőség.
Ahogy a farkas szemében majnem mindenki csak fehérjedús táplálékforrás úgy a vámpírok szemében sem lehetünk sokkal többek egy két lábon járó vértasaknál. Nem mondtam ki. Gyanítom egyikőlyük sem díjjazná jelen helyzetben a kaja-nem kajáról szóló véleményemet. De nem csak farkasok, meg vámpírok vagyunk. Hanem részben emberek is. Ami csak tovább bonyolítja a dolgot.
Csak álltam ott kettejük között meztelen felsőtesttel várva és félve a pillanatot mikor Aislinn feláll és közelebb lép, hogy a véremet vegye. De minden hiába. Nem vagyok méltó rá, hogy elémálljon. Ahogy arra sem, hogy megtartsam önállóságomnak legalább a látszatát. Mégis mennyiben lehet más ez a világ amelybe belépni készülök? Minden amit eddig elértem semmissé válik? Olyannyira, hogy még magamat sem tudnám megvédeni?
Éreztem az Ulfric kezét a vállamon, a jóváhagyását s végül a hiányát. Marcus távozásával lezárult egy ajtó. Az eddigi életem ott rekedt, az ajtó túloldalán. A világom megtört. A magány rámtört mint régi, jólismert barát. Megtettem az első lépést. Majd még egyet. Vettem egy mély levegőt pár hosszúnak tűnő másodpercig benntartottam, majd lassan kifújtam. Ez van, ezt kell szeretni. Futott át az agyamon, majd a gondolat mosoly formályában kiült az arcomra is. Ráemeltem a tekintetem s a szemébe néztem. Lehetne rosszabb is. A mosolyom vigyorba fordult egy pillanatra, ahogy megtettem a következő lépést.
-Ne féltsen, hölgyem. Valahogy majd csak túlélem. Ahogy eddig is. Nem lehet túl bonyolult. Elvégre mi mindannyian… szörnyetegek vagyunk…
Már nincs sok hátra. A farkasom is feladta az ellenkezést ereje, az erőm pedig csendes, lassú folyamként hömpölygött a bőröm alatt. Még egy lépés és már csak éppen hogy karnyújtásnyi a távolság.
-És most..?
Kéreztem, mint szűzlány az első éjszakán. De ahogy kimondtam meg is bántam. Ahogy mondta Marcushoz odamenne. Így hát ha a hegy nem megy jupiterhez. Féltérdre ereszkedtem a nő előtt. mégiscsak ez lesz az első alkalom s így a szemkontaktust is könnyebb fenntartani. Ahogy egy szintbe kerültünk elbizonytalanodtam.
-Remélem az ereimet nem nekem kell felvágnom.
Mondom vigyorogva. Nehogy már csak ő élvezze a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Aislinn
V. Vámpír - A Város Úrnője
Aislinn


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 9:38 pm

- Nos Marcus, akkor a farkasunk majd szépen lassan megtanulja hogy mit is jelent ez a pozíció, és hogy mik az előnyei. Na és persze a hátrányai is... - felelem kedélyes hangnemben.
Még mindig nincs rossz kedvem, és a türelmem is kitart. Ennyi év alatt láttam már visszakozó farkast, bátor farkast, meghunyászkodó farkast és akaratost is. Néhai alfákat, akiknek ma már a csontjaik is elporladtak. Most pedig itt áll előttem a legújabb pomme, falkájának egyik harcosa. És dacolni próbál az én akaratommal. És azzal a pusztán aprócska ténnyel is, hogy hozzám tartozik. Ezt választotta, az Ulfric felajánlotta neki a döntést. Tétován indul meg felém, lépésről lépésre, mintha csak a halála felé indulna. Félnie nem kell, nem azért hívom magamhoz hogy bántsam. Csak hogy vérét adja. Ha kedves velem, én is kedves leszek vele, ahogyan azt ígértem. Csak akkor nyúlok más eszközökhöz ha arra szükség van.
Végül megjelenik arcán egy mosoly, amely egyre jobban szélesedik ahogy lépdel közelebb. Én is elmosolyodok.
- Nem tekintek magunkra szörnyetegként. Mindketten más világhoz tartozunk, nem az emberekéhez. Ezáltal másképp is éljük az életünket, más szabályok szerint. Világaink részei a másikénak, így tudunk együtt maradni. Ezért is van talán, hogy a vámpírok képesek hívni az alakváltókat. Vagyis ahogy én képes vagyok hívni téged.
Nem mondom ki, hogy ha akarom, mert ahogy ígértem nem fogom használni erőm azon részét amely a farkasokhoz köt. Szabad akaratából kell hozzám jönnie, letérdelnie, és felajánlania a nyakát. Akkor majd vérét veszem, addig nem. Újra elmosolyodok. Halkan szólalok meg:
- Közelebb.
Ha tényleg nem akarnám belsőségessé tenni ezt az egészet neki, akkor egyszerűen a csuklóját használnám első alkalom gyanánt. Csakhogy én nem ilyen vagyok. A pomme-om lesz, és mint ilyennek, meg kell nyílnia nekem. Fél térdre ereszkedik előttem. Na, már egészen jó. Tehát szeretne látni közben. Újból elmosolyodok ahogy megpróbálja elviccelni a dolgot. Vagy inkább ezzel próbálja oldani a bizonytalanságát. Szemébe nézek. Tudom uralni az éhségemet, tényleg nem fogom őt bántani.
- Mondjam hangosan hogy mit fogok tenni? - kérdezem sejtelmesen.
Közelebb húzom magamhoz, és én is közelebb hajolok. Ujjaimmal apró köröket rajzolok a karjain, ahogy haladok felfelé. Végighúzom mutatóujjamat nyakának puha bőrén, az ütőér mellett. Arcához hajolok.
- Nem ködösítem el az elméd, de hidd el kicsi farkas, nem foglak bántani.
Haját hátrasimítom a nyakából, és odahajolok. Másik kezem a vállán nyugszik. Magamba szívom illatát, és megharapom. Meleg vérének íze szétrobban a számban, új élettel tölti meg testem. Erőm fellobban, és használom is.
Hogy mit okoz az én harapásom? Gyönyört, a kínzó gyönyört. Mindenki, akit megharapok, újraéli életének egy olyan élményét amely számára érzelmileg a legszebb, a legjobb, a legcsodálatosabb volt. Van aki szeretkezést él át, van aki a családjával megélt élményét éli meg újra. Hogy miért alakult ez részemről éppen így? Mert én is elvesztettem valakit akit szerettem. És semmi másba nem tudtam kapaszkodni, csak az emlékébe. Ezt kapja most tőlem Mike is. Az élményt nem látom, de érzem ahogy remeg a teste.
Nem szívom a vérét sem ájulásig, sem rosszullétig. Éppen annyit, amennyi kell. Felemelem a fejem, végignyalom a sebet, és apró csókot lehelek rá. Tenyerembe fogom az arcát, és rámosolygok.
- Látod? Ennyi lenne. Mondtam hogy nem foglak bántani kicsi farkas.
Hátradőlök, ereimben pezseg a vére. Szívem nyugodtan ver mellkasomban. Kíváncsi vagyok rá, nem akarom hogy tehernek érezze azt, hogy itt kell lennie, és nem a falkájával.
- Elmeséled nekem hogy mit éltél át? - döntöm oldalra a fejem - Kétszer sosem lesz ugyanolyan, hidd el.
Vissza az elejére Go down
Michael Thorn
IV. Farkas - Freki
Michael Thorn


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 03.

Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 12:38 am

Közelebb mozdultam, ahogy kérte. De valahogy nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy számára csak préda vagyok, egy a sok közül, amíg meg nem érintett. A falkában ezt már megszoktam számunkra nem jelentett intimitást, csak támogatást, megerősítést, kérést. Vagy csak azt hogy nem vagy egyedül. Most is olyan volt, mégis más. Megnyugodtam, elszállt minden eddigi félelmem amikor feltekintettem rá, hogy a szemébe nézhessek. A kérdésére csak egy bólintással felelek. Ahogy közelebb hajol lehunyom a szemem. Érzem ahogy a keze a vállamhoz ér, ahogy félresöpri a hajamat ,hogy ne legyen útban mikor a véremet veszi. Azután lecsap. Az első fájdalomra önkéntelenül is felnyögök, de egy pillanatig tart csupán, s lassan múlni kezdd. Végül rám törnek az érzelmek. A szemem már nyitva mégsem az cirkusz alaksorát és Aislinn fölém hajoló alakját látom.
Egy emlék, mely már rég nem kísért, most felszínre került. Valóságos, mintha épp most történne, hogy.. Este van. Hannahhal sétálok a Forrest parkban fejünk felett a telihold, vöröses felhőbe burkolózva. Túl sokáig voltunk el. De nem nagyon érdekelt. Egy padhoz értünk, leültünk. Már nem tudtam mit mondani így feltekintettem a holdra egy kis ichletért de persze hiába. Egy pillanattal később, keze a kezemre kulcsolódott. Amikor felé fordultam a tekintetünk összekapcsolódott. Csak azt az egyre közeledő, megigéző zöld szempárt láttam míg az ajkunk egy rövid, édes csókban össze nem forrt. Hirtelen lett vége. Elfordult, arcát elöntötte a pír s hirtelen nagyon érdekesnek találhatta a járólapokat mert le sem vette róluk a szemét. Én meg csak ültem ott meglepetésemben, azt sem tudtam mit csináljak. Végül kitört belőlem a nevetés. A boldogságomat csak fokozta, hogy egy pillanattal később Hannah is csatlakozott hozzám..
-Hannah…
Mintha még most is érezném, hallanám a hangját, de ez csak emlék, sosem lesz már valóság. Újra Aislinn-t látom magam előtt. Mosolyog, visszamosolygok rá, de amint elenged újra rám törnek az emlékek. Már rég elfogadtam, hogy elment, próbáltam elfelejteni, de most a harapás hatása alatt rájöttem, hogy hiábavalóság lenne. Nem engedhetem kárba veszni a régi szép emlékeket. lassan megnyugszom. Enyhe bizsergés fut végig rajtam, talán a vérveszteség miatt. A harapás még fáj egy kicsit. A seb lassan megtelik vérrel majd egy csepp vér utat talál magának, végiggördül a nyakamon s végül a tenyerembe hull.
-Én… Köszönöm.
Mondom halkan majd felnézek Aislinnre és megkönnyebbülten rámosolygok.
-Ez az ajándék, én.. Kicsit hülyén hangzik.. Csak egy csók volt.. az első..
Lassan felállok és a kanapé felé veszem az irányt. Lehuppanok rá, s pár másodpercig újra csak magam elé bámulok Az emlék még friss, bár, lassan újra halványodni kezd de most már nem bánom.
-Ilyenkor te is valami hasonlót élsz át?
Beleborzongtam a gondolatba, hogy ezt minden nap átélhetem. Csak az a gond, hogy előbb elfogynak a szép emlékek mint a hátralévő napok. Nem tudtam mitévő legyek. Elvégeztem a dolgom, talán mennem kellene, de igazából még nem tudok semmit erről az új életről amelyet itt kell elkezdenem élni. A történtek kíváncsivá tettek. Talán hozhattam volna egy jegyzetfüzetet. De hát ki gondolta volna hogy ez lesz?
-Hogyan tovább Úrnőm?
Az utolsó szóra tettem a hangsúlyt, csak hogy érezhető legyen a szavaimban az irónia, majd csibészes félmosollyal az arcomon vártam az új fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael   Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres szerződés. Aislinn-Marcus-Michael
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kárhozottak Cirkusza - Aislinn & Mors
» Éjszakai műszak. Aislinn&Mike (+18)
» Vérnegyed Parkja: Aislinn&Caligine - Hideg Találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: St. Louis - Játéktér :: Vérnegyed-
Ugrás: